az-ubytovani.info *** Penzion Vetrny Mlyn ubytovanie Ruzova

*** Penzion Vetrny Mlyn ubytovanie Ruzova

Penzion Ruzova Vetrny Mlyn Ubytovanie Penzion Vetrný Mlýn Ružová:
Mimoriadna atmosféra bývalého veterného mlyna v prostredí romantickej lesnej samoty. Nádherné interiéry s krbom a storožitným nábytkom vo vás zanechajú nezabudnuteľný dojem. Penzión Vetrný Mlýn sa nachádza na Dečínsku v obci Ružová.

Penzion Vetrný Mlýn Ružová ubytovanie:
Ubytovanie v penzióne je vhodné pre rodiny a menšie skupiny do 10 osôb. K dispozícii sú 3 dvojlôžkové izby so spoločným sociálnym zariadením. Pri obsadení 2 izieb sa tretia izba neobsadzuje pre zachovanie súkromia. V areáli mlyna je ďalej bungalov (zrub) pre 4 osoby s kompletným sociálnym zariadením a malou kuchynkou.

Ružová penzión ubytovanie Veterný Mlyn služby:
Zaujímavé a príťažlivé ubytovanie pre romantikov a milovníkov kúzla histórie je ako stvorené pre slávnostné príležitosti. Ohnisko, terasa, záhrada, parkovisko, vonkajší bazén, stolný tenis a biliard. Cena za 1 noc pre 1 osobu je 600,-CZK, v ktorej sú zahrnuté raňajky.

Dovolenka v Českom Švajčiarsku ubytovanie Ružová Veterný Mlyn okolie:
Mlyn sa nachádza na okraji národného parku České švajčiarsko, kde môžete podnikať atraktívne výlety napr na Pravčickú bránu, na Tichú a Divokú tiesňavu alebo navštíviť Tiské steny. Okolitá krajina je vyhlásená pieskovcovými skalami, kaňonom rieky Kamenice a rozsiahlymi lesmi. Ružová je rekreačná obec pod Rúžovským vrchom. Kopec dosahujúci nadmorskej výšky 619m prevyšuje svoje okolie takmer o 300m. V Ružové sa nachádza barokový kostol sv. Petra a Pavla z roku 1711 a niekoľko hrazdených a zrubových domov. Nemohli ste si vybrať pre svoju dovolenku rôznorodejšiu a čo do prírodných krás bohatšiu časť Českej republiky ako je práve oblasť Dečínska.
Penzion Ruzova Vetrny Mlyn - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Ruzova Vetrny Mlyn - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Ruzova Vetrny Mlyn - V hoteli je biliardPenzion Ruzova Vetrny Mlyn - k dispozícii letná terasaPenzion Ruzova Vetrny Mlyn - krytý bazén v hoteliPenzion Ruzova Vetrny Mlyn - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Ruzova Vetrny Mlyn - Izby s vlastnou toaletou